Nummer 1 Girospel 2019

Tony Hermans 4, Roggel

Punten: 1025

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Miguel Ángel López 1459735
Vincenzo Nibali 171451791411390
Pascal Ackermann 25171425171720135
Elia Viviani 2020201474
Arnaud Démare 1120317925205110
Primoz Roglic 2592575172
Caleb Ewan 172014251425115
Mikel Landa 1711172056
Tom Dumoulin 1111
Simon Yates 201201758
Fernando Gaviria 14+725+1020+985
Giacomo Nizzolo 11311530
Reserves123456789101112131415161718192021
Bob Jungels 77
Richard Carapaz 14251191473
Ilnur Zakarin 2525
Rafal Majka 9145331
Davide Formolo 11718
Totaal Etappes87948352850074467081078101503017250484 1025

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 3 Simon Yates
Voorspelling Winnaar Bergklassement Miguel Ángel López
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Fernando Gaviria
Totaal Winnaars
Totaalscore: 1025 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.