Nummer 1 Girospel 2019

Etappes

  • Bologna – San Luca

    Uitslag

    1. Primoz Roglic (Jumbo-Visma)
    2. Simon Yates (Mitchelton-Scott)
    3. Vincenzo Nibali (Bahrain Merida)
    4. Miguel Ángel López (Astana)
    5. Tom Dumoulin (Team Sunweb)
    6. Rafal Majka (BORA-hansgrohe)
    7. Tao Geoghegan Hart (Team Ineos)
    8. Laurens De Plus (Jumbo-Visma)
    9. Bauke Mollema (Trek-Segafredo)
    10. Damiano Caruso (Bahrain Merida)

    Uitvallers in deze Etappe

    • Hiroki Nishimura (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Bologna – Fucecchio

    Uitslag

    1. Pascal Ackermann (BORA-hansgrohe)
    2. Elia Viviani (Deceuninck-Quick-Step)
    3. Caleb Ewan (Lotto Soudal)
    4. Fernando Gaviria (UAE Emirates)
    5. Arnaud Démare (Groupama-FDJ)
    6. Davide Cimolai (Israel Cycling Academy)
    7. Vyacheslav Kuznetsov (Katusha-Alpecin)
    8. Jasper De Buyst (Lotto Soudal)
    9. Kristian Sbaragli (Israel Cycling Academy)
    10. Rüdiger Selig (BORA-hansgrohe)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Vinci – Orbetello

    Uitslag

    1. Fernando Gaviria (UAE Emirates)
    2. Arnaud Démare (Groupama-FDJ)
    3. Pascal Ackermann (BORA-hansgrohe)
    4. Matteo Moschetti (Trek-Segafredo)
    5. Giacomo Nizzolo (Dimension Data)
    6. Jakub Mareczko (CCC)
    7. Davide Cimolai (Israel Cycling Academy)
    8. Manuel Belletti (Androni Giocattoli-Sidermec)
    9. Christian Knees (Team Ineos)
    10. Sacha Modolo (EF Education First)

    Uitvallers in deze Etappe

    • Juan Sebastián Molano (UAE Emirates)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Orbetello – Frascati

    Uitslag

    1. Richard Carapaz (Movistar)
    2. Caleb Ewan (Lotto Soudal)
    3. Diego Ulissi (UAE Emirates)
    4. Pascal Ackermann (BORA-hansgrohe)
    5. Florian Sénéchal (Deceuninck-Quick-Step)
    6. Primoz Roglic (Jumbo-Visma)
    7. Valerio Conti (UAE Emirates)
    8. Miguel Ángel López (Astana)
    9. Arnaud Démare (Groupama-FDJ)
    10. Simon Yates (Mitchelton-Scott)

    Uitvallers in deze Etappe

    • Daniel Navarro (Katusha-Alpecin)
    • Kristijan Koren (Bahrain Merida)
    • Matti Breschel (EF Education First)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Frascati – Terracina

    Uitslag

    1. Pascal Ackermann (BORA-hansgrohe)
    2. Fernando Gaviria (UAE Emirates)
    3. Arnaud Démare (Groupama-FDJ)
    4. Caleb Ewan (Lotto Soudal)
    5. Matteo Moschetti (Trek-Segafredo)
    6. Ryan Gibbons (Dimension Data)
    7. Paolo Simion (Bardiani-CSF)
    8. Jenthe Biermans (Katusha-Alpecin)
    9. Giovanni Lonardi (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)
    10. Manuel Belletti (Androni Giocattoli-Sidermec)

    Uitvallers in deze Etappe

    • Tom Dumoulin (Team Sunweb)
    • Jelle Vanendert (Lotto Soudal)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Cassino – San Giovanni Rotondo

    Uitslag

    1. Fausto Masnada (Androni Giocattoli-Sidermec)
    2. Valerio Conti (UAE Emirates)
    3. José Joaquín Rojas (Movistar)
    4. Rubén Plaza (Israel Cycling Academy)
    5. Giovanni Carboni (Bardiani-CSF)
    6. Pieter Serry (Deceuninck-Quick-Step)
    7. Valentin Madouas (Groupama-FDJ)
    8. Nans Peters (AG2R La Mondiale)
    9. Andrey Amador (Movistar)
    10. Amaro Antunes (CCC)

    Uitvallers in deze Etappe

    • Robert Power (Team Sunweb)
    • Laurens ten Dam (CCC)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Vasto – L’Aquila

    Uitslag

    1. Pello Bilbao (Astana)
    2. Tony Gallopin (AG2R La Mondiale)
    3. Davide Formolo (BORA-hansgrohe)
    4. Lucas Hamilton (Mitchelton-Scott)
    5. Mattia Cattaneo (Androni Giocattoli-Sidermec)
    6. José Joaquín Rojas (Movistar)
    7. Sebastián Henao (Team Ineos)
    8. Antonio Pedrero (Movistar)
    9. Valentin Madouas (Groupama-FDJ)
    10. Andrea Vendrame (Androni Giocattoli-Sidermec)

    Uitvallers in deze Etappe

    • Laurens De Plus (Jumbo-Visma)
    • Fernando Gaviria (UAE Emirates)
    • Sacha Modolo (EF Education First)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Tortoreto Lido – Pesaro

    Uitslag

    1. Caleb Ewan (Lotto Soudal)
    2. Elia Viviani (Deceuninck-Quick-Step)
    3. Pascal Ackermann (BORA-hansgrohe)
    4. Fabio Sabatini (Deceuninck-Quick-Step)
    5. Manuel Belletti (Androni Giocattoli-Sidermec)
    6. Arnaud Démare (Groupama-FDJ)
    7. Davide Cimolai (Israel Cycling Academy)
    8. Marco Canola (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)
    9. Giacomo Nizzolo (Dimension Data)
    10. Rüdiger Selig (BORA-hansgrohe)

    Uitvallers in deze Etappe

    • Umberto Orsini (Bardiani-CSF)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Riccione – San Marino

    Uitslag

    1. Primoz Roglic (Jumbo-Visma)
    2. Victor Campenaerts (Lotto Soudal)
    3. Bauke Mollema (Trek-Segafredo)
    4. Vincenzo Nibali (Bahrain Merida)
    5. Tanel Kangert (EF Education First)
    6. Chad Haga (Team Sunweb)
    7. Bob Jungels (Deceuninck-Quick-Step)
    8. Hugh Carthy (EF Education First)
    9. Pello Bilbao (Astana)
    10. Mattia Cattaneo (Androni Giocattoli-Sidermec)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Ravenna – Modena

    Uitslag

    1. Arnaud Démare (Groupama-FDJ)
    2. Elia Viviani (Deceuninck-Quick-Step)
    3. Rüdiger Selig (BORA-hansgrohe)
    4. Caleb Ewan (Lotto Soudal)
    5. Giacomo Nizzolo (Dimension Data)
    6. Davide Cimolai (Israel Cycling Academy)
    7. Manuel Belletti (Androni Giocattoli-Sidermec)
    8. Giovanni Lonardi (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)
    9. Jasper De Buyst (Lotto Soudal)
    10. Jacopo Guarnieri (Groupama-FDJ)

    Uitvallers in deze Etappe

    • Matteo Moschetti (Trek-Segafredo)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Carpi – Novi Ligure

    Uitslag

    1. Caleb Ewan (Lotto Soudal)
    2. Arnaud Démare (Groupama-FDJ)
    3. Pascal Ackermann (BORA-hansgrohe)
    4. Elia Viviani (Deceuninck-Quick-Step)
    5. Davide Cimolai (Israel Cycling Academy)
    6. Simone Consonni (UAE Emirates)
    7. Ryan Gibbons (Dimension Data)
    8. Giacomo Nizzolo (Dimension Data)
    9. Jakub Mareczko (CCC)
    10. Sean Bennett (EF Education First)

    Uitvallers in deze Etappe

    • Elia Viviani (Deceuninck-Quick-Step)
    • Caleb Ewan (Lotto Soudal)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Cuneo – Pinerolo

    Uitslag

    1. Cesare Benedetti (BORA-hansgrohe)
    2. Damiano Caruso (Bahrain Merida)
    3. Eddie Dunbar (Team Ineos)
    4. Gianluca Brambilla (Trek-Segafredo)
    5. Eros Capecchi (Deceuninck-Quick-Step)
    6. Jan Polanc (UAE Emirates)
    7. Matteo Montaguti (Androni Giocattoli-Sidermec)
    8. Thomas De Gendt (Lotto Soudal)
    9. Francesco Gavazzi (Androni Giocattoli-Sidermec)
    10. Manuel Senni (Bardiani-CSF)

    Uitvallers in deze Etappe

    • Roger Kluge (Lotto Soudal)
    • Giacomo Nizzolo (Dimension Data)
    • Jakub Mareczko (CCC)
    • James Knox (Deceuninck-Quick-Step)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Pinerolo – Ceresole Reale

    Uitslag

    1. Ilnur Zakarin (Katusha-Alpecin)
    2. Mikel Nieve (Mitchelton-Scott)
    3. Mikel Landa (Movistar)
    4. Richard Carapaz (Movistar)
    5. Bauke Mollema (Trek-Segafredo)
    6. Rafal Majka (BORA-hansgrohe)
    7. Primoz Roglic (Jumbo-Visma)
    8. Vincenzo Nibali (Bahrain Merida)
    9. Pavel Sivakov (Team Ineos)
    10. Davide Formolo (BORA-hansgrohe)

    Uitvallers in deze Etappe

    • Louis Vervaeke (Team Sunweb)
    • Tao Geoghegan Hart (Team Ineos)
    • Mark Renshaw (Dimension Data)
    • Ignatas Konovalovas (Groupama-FDJ)
    • Giovanni Lonardi (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Saint-Vincent – Courmayeur

    Uitslag

    1. Richard Carapaz (Movistar)
    2. Simon Yates (Mitchelton-Scott)
    3. Vincenzo Nibali (Bahrain Merida)
    4. Rafal Majka (BORA-hansgrohe)
    5. Mikel Landa (Movistar)
    6. Miguel Ángel López (Astana)
    7. Pavel Sivakov (Team Ineos)
    8. Primoz Roglic (Jumbo-Visma)
    9. Joe Dombrowski (EF Education First)
    10. Damiano Caruso (Bahrain Merida)

    Uitvallers in deze Etappe

    • Sam Oomen (Team Sunweb)
    • Enrico Barbin (Bardiani-CSF)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Ivrea – Como

    Uitslag

    1. Dario Cataldo (Astana)
    2. Mattia Cattaneo (Androni Giocattoli-Sidermec)
    3. Simon Yates (Mitchelton-Scott)
    4. Hugh Carthy (EF Education First)
    5. Richard Carapaz (Movistar)
    6. Vincenzo Nibali (Bahrain Merida)
    7. Miguel Ángel López (Astana)
    8. Rafal Majka (BORA-hansgrohe)
    9. Domenico Pozzovivo (Bahrain Merida)
    10. Mikel Landa (Movistar)

    Uitvallers in deze Etappe

    • Jasper De Buyst (Lotto Soudal)
    • Brent Bookwalter (Mitchelton-Scott)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Lovere – Ponte di Legno

    Uitslag

    1. Giulio Ciccone (Trek-Segafredo)
    2. Jan Hirt (Astana)
    3. Fausto Masnada (Androni Giocattoli-Sidermec)
    4. Vincenzo Nibali (Bahrain Merida)
    5. Hugh Carthy (EF Education First)
    6. Richard Carapaz (Movistar)
    7. Mikel Landa (Movistar)
    8. Joe Dombrowski (EF Education First)
    9. Damiano Caruso (Bahrain Merida)
    10. Mattia Cattaneo (Androni Giocattoli-Sidermec)

    Uitvallers in deze Etappe

    • Tony Gallopin (AG2R La Mondiale)
    • Nicola Bagioli (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Commezzadura – Anterselva/Antholz

    Uitslag

    1. Nans Peters (AG2R La Mondiale)
    2. Esteban Chaves (Mitchelton-Scott)
    3. Davide Formolo (BORA-hansgrohe)
    4. Fausto Masnada (Androni Giocattoli-Sidermec)
    5. Krists Neilands (Israel Cycling Academy)
    6. Tanel Kangert (EF Education First)
    7. Valerio Conti (UAE Emirates)
    8. Gianluca Brambilla (Trek-Segafredo)
    9. Chris Hamilton (Team Sunweb)
    10. Andrea Vendrame (Androni Giocattoli-Sidermec)

    Uitvallers in deze Etappe

    • Vyacheslav Kuznetsov (Katusha-Alpecin)
    • Valerio Conti (UAE Emirates)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Valdaora/Olang – Santa Maria di Sala

    Uitslag

    1. Damiano Cima (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)
    2. Pascal Ackermann (BORA-hansgrohe)
    3. Simone Consonni (UAE Emirates)
    4. Florian Sénéchal (Deceuninck-Quick-Step)
    5. Ryan Gibbons (Dimension Data)
    6. Manuel Belletti (Androni Giocattoli-Sidermec)
    7. Davide Cimolai (Israel Cycling Academy)
    8. Arnaud Démare (Groupama-FDJ)
    9. Sean Bennett (EF Education First)
    10. Mirco Maestri (Bardiani-CSF)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Treviso – San Martino di Castrozza

    Uitslag

    1. Esteban Chaves (Mitchelton-Scott)
    2. Andrea Vendrame (Androni Giocattoli-Sidermec)
    3. Amaro Antunes (CCC)
    4. Giovanni Carboni (Bardiani-CSF)
    5. Pieter Serry (Deceuninck-Quick-Step)
    6. François Bidard (AG2R La Mondiale)
    7. Marco Canola (Nippo-Vini Fantini-Faizanè)
    8. Manuele Boaro (Astana)
    9. Manuel Senni (Bardiani-CSF)
    10. Olivier Le Gac (Groupama-FDJ)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Feltre – Croce d’Aune/Monte Avena

    Uitslag

    1. Pello Bilbao (Astana)
    2. Mikel Landa (Movistar)
    3. Giulio Ciccone (Trek-Segafredo)
    4. Richard Carapaz (Movistar)
    5. Vincenzo Nibali (Bahrain Merida)
    6. Tanel Kangert (EF Education First)
    7. Mikel Nieve (Mitchelton-Scott)
    8. Valentin Madouas (Groupama-FDJ)
    9. Rafal Majka (BORA-hansgrohe)
    10. Domenico Pozzovivo (Bahrain Merida)

    Uitvallers in deze Etappe

    • Florian Sénéchal (Deceuninck-Quick-Step)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

  • Verona – Verona

    Uitslag

    1. Chad Haga (Team Sunweb)
    2. Victor Campenaerts (Lotto Soudal)
    3. Thomas De Gendt (Lotto Soudal)
    4. Damiano Caruso (Bahrain Merida)
    5. Tobias Ludvigsson (Groupama-FDJ)
    6. Josef Černý (CCC)
    7. Pello Bilbao (Astana)
    8. Mattia Cattaneo (Androni Giocattoli-Sidermec)
    9. Vincenzo Nibali (Bahrain Merida)
    10. Primoz Roglic (Jumbo-Visma)

    Bekijk Nummer 1 Ranglijst na deze etappe

Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.