Nummer 1 Girospel 2019

Jos Jenniskens 2, Horst

Punten: 866

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Simon Yates 201201758
Tom Dumoulin 1111
Miguel Ángel López 1459735
Mikel Landa 1711172056
Fernando Gaviria 14252059
Caleb Ewan 172014251425115
Pascal Ackermann 25171425171720135
Elia Viviani 2020201474
Victor Campenaerts 202040
Arnaud Démare 1120317925205110
Jakub Mareczko 9312
Reserves123456789101112131415161718192021
Davide Formolo 1711735
Pavel Sivakov 3710
Tao Geoghegan Hart 0
Bauke Mollema 1111
Enrico Battaglin 0
Totaal Etappes80877157760177155597904355257172502022 866

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 3 Simon Yates
Voorspelling Winnaar Bergklassement Richard Carapaz
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 866 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.