Nummer 1 Girospel 2019

Peter Driessen 7, Stein

Punten: 936

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Simon Yates 201201758
Tom Dumoulin 1111
Miguel Ángel López 1459735
Bob Jungels 77
Domenico Pozzovivo 314
Davide Formolo 1711735
Fernando Gaviria 14252059
Pascal Ackermann 25171425171720135
Elia Viviani 2020201474
Caleb Ewan 172014251425115
Arnaud Démare 1120317925205110
Reserves123456789101112131415161718192021
Richard Carapaz 14251191473
Mikel Landa 1711172056
Vincenzo Nibali 51791411359
Ion Izagirre 0
Tao Geoghegan Hart 0
Totaal Etappes80876257760177142597604890483017250465 936

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Simon Yates
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Simon Yates
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 936 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.