Nummer 1 Girospel 2019

A. Zegers 1, Apeldoorn

Punten: 849

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Tom Dumoulin 1111
Simon Yates 201201758
Miguel Ángel López 1459735
Mikel Landa 1711172056
Bob Jungels 77
Tao Geoghegan Hart 77
Pavel Sivakov 3710
Caleb Ewan 172014251425115
Fernando Gaviria 14252059
Elia Viviani 2020201474
Pascal Ackermann 25171425171720135
Reserves123456789101112131415161718192021
Vincenzo Nibali 1451791411373
Fausto Masnada 171431
Giulio Ciccone 251742
Rafal Majka 9145331
Ivan Sosa 0
Totaal Etappes8776425459006256345604586396314200515 849

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Simon Yates
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Fausto Masnada
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 849 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.