Nummer 1 Girospel 2019

Jan Jacobs 1, Reuver

Punten: 745

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Domenico Pozzovivo 314
Miguel Ángel López 1459735
Tom Dumoulin 11+617
Primoz Roglic 2592575172
Simon Yates 201201758
Fernando Gaviria 14252059
Vincenzo Nibali 171451791411390
Elia Viviani 2020201474
Mikel Landa 1711172056
Caleb Ewan 172014251425115
Bob Jungels 77
Tanel Kangert 119929
Reserves123456789101112131415161718192021
Rafal Majka 9145331
Ilnur Zakarin 2525
Ion Izagirre 0
Richard Carapaz 14251191473
Joe Dombrowski 0
Totaal Etappes935125353400455734390771015330900584 745

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Miguel Ángel López
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Simon Yates
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 745 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.