Nummer 1 Girospel 2019

Arco Van 't Hof 1, Den Haag

Punten: 885

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Manuel Belletti 51117933
Elia Viviani 20+920+920+914+7108
Pascal Ackermann 25171425171720135
Arnaud Démare 1120317925205110
Giacomo Nizzolo 11311530
Fernando Gaviria 14252059
Caleb Ewan 172014251425115
Sacha Modolo 11
Diego Ulissi 1717
Jakub Mareczko 9312
Tom Dumoulin 1111
Primoz Roglic 2592575172
Reserves123456789101112131415161718192021
Simon Yates 201737
Vincenzo Nibali 1451791411373
Miguel Ángel López 9716
Mikel Landa 1711172056
Tao Geoghegan Hart 0
Totaal Etappes369688637700943986910296234210340314 885

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 2 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 3 Simon Yates
Voorspelling Winnaar Bergklassement Thomas De Gendt
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 885 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.