Nummer 1 Girospel 2019

Niels van der Lee 7, Utrecht

Punten: 1033

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Elia Viviani 20+920+920+914+7108
Fernando Gaviria 14252059
Caleb Ewan 172014251425115
Arnaud Démare 1120317925205110
Pascal Ackermann 25171425171720135
Giacomo Nizzolo 11311530
Tom Dumoulin 1111
Primoz Roglic 2592575172
Simon Yates 201201758
Vincenzo Nibali 171451791411390
Sacha Modolo 11
Miguel Ángel López 1459735
Reserves123456789101112131415161718192021
Mikel Landa 1711172056
Rafal Majka 9145331
Fausto Masnada 171431
Richard Carapaz 14251191473
Davide Formolo 11718
Totaal Etappes87967452760083397988053101504731250484 1033

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 2 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 3 Miguel Ángel López
Voorspelling Winnaar Bergklassement Fausto Masnada
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 1033 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.