Nummer 1 Girospel 2019

Niels van der Lee 3, Utrecht

Punten: 1045

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Elia Viviani 2020201474
Fernando Gaviria 14252059
Caleb Ewan 172014251425115
Arnaud Démare 1120317925205110
Pascal Ackermann 25171425171720135
Giacomo Nizzolo 11311530
Tom Dumoulin 1111
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Simon Yates 201201758
Vincenzo Nibali 171451791411390
Victor Campenaerts 202040
Diego Ulissi 1717
Reserves123456789101112131415161718192021
Mikel Landa 1711172056
Miguel Ángel López 9716
Fausto Masnada 171431
Richard Carapaz 14251191473
Ilnur Zakarin 2525
Totaal Etappes83877369760074697081072904547142504525 1045

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Simon Yates
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Fausto Masnada
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 1045 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.