Nummer 1 Girospel 2019

Niels van der Lee 2, Utrecht

Punten: 994

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Elia Viviani 20+920+920+914+7108
Fernando Gaviria 14252059
Caleb Ewan 172014251425115
Arnaud Démare 1120317925205110
Pascal Ackermann 25171425171720135
Giacomo Nizzolo 11311530
Tom Dumoulin 1111
Primoz Roglic 2592575172
Simon Yates 201201758
Bob Jungels 77
Enrico Battaglin 0
Pello Bilbao 25325760
Reserves123456789101112131415161718192021
Mikel Landa 1711172056
Vincenzo Nibali 1451791411373
Miguel Ángel López 9716
Richard Carapaz 14251191473
Bauke Mollema 1111
Totaal Etappes56967347760258349798805487453002507011 994

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 3 Simon Yates
Voorspelling Winnaar Bergklassement Simon Yates
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 994 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.