Nummer 1 Girospel 2019

Peet Janssen 6, 6171DE

Punten: 959

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Simon Yates 20+91+120+917+885
Primoz Roglic 2592575172
Tom Dumoulin 1111
Vincenzo Nibali 171451791411390
Miguel Ángel López 1459735
Mikel Landa 1711172056
Bob Jungels 77
Elia Viviani 2020201474
Caleb Ewan 172014251425115
Fernando Gaviria 14252059
Pascal Ackermann 25171425171720135
Davide Formolo 1711735
Reserves123456789101112131415161718192021
Fausto Masnada 25171456
Richard Carapaz 14251191473
Rafal Majka 9145331
Ilnur Zakarin 2525
Bauke Mollema 0
Totaal Etappes9676425059251762463456078110584731200484 959

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Simon Yates
Voorspelling Nummer 2 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Thomas De Gendt
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Pascal Ackermann 25
Totaal Winnaars 25
Totaalscore: 984 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.