Nummer 1 Girospel 2019

Peet Janssen 5, 6171DE

Punten: 965

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Simon Yates 201201758
Tom Dumoulin 1111
Vincenzo Nibali 171451791411390
Miguel Ángel López 1459735
Bob Jungels 77
Mikel Landa 1711172056
Elia Viviani 2020201474
Caleb Ewan 172014251425115
Fernando Gaviria 14252059
Pascal Ackermann 25171425171720135
Davide Formolo 1711735
Reserves123456789101112131415161718192021
Fausto Masnada 25171456
Richard Carapaz 14251191473
Rafal Majka 9145331
Ilnur Zakarin 2525
Bauke Mollema 0
Totaal Etappes9776425459251762563456082104504731200485 965

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Simon Yates
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Thomas De Gendt
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Pascal Ackermann 25
Totaal Winnaars 25
Totaalscore: 990 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.