Nummer 1 Girospel 2019

Peet Janssen 1, 6171DE

Punten: 917

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Simon Yates 201201758
Tom Dumoulin 1111
Miguel Ángel López 1459735
Vincenzo Nibali 171451791411390
Mikel Landa 1711172056
Bob Jungels 77
Elia Viviani 2020201474
Fernando Gaviria 14252059
Caleb Ewan 172014251425115
Pascal Ackermann 25171425171720135
Richard Carapaz 2514251191498
Reserves123456789101112131415161718192021
Ion Izagirre 0
Davide Formolo 11718
Rafal Majka 9145331
Ilnur Zakarin 2525
Bauke Mollema 0
Totaal Etappes97764279590062563456082104503017200485 917

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Simon Yates
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Thomas De Gendt
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Pascal Ackermann 25
Totaal Winnaars 25
Totaalscore: 942 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.