Nummer 1 Girospel 2019

Leon Tap 3, Beuningen

Punten: 718

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Pascal Ackermann 25171425171720135
Manuel Belletti 51117933
Davide Cimolai 977911750
Caleb Ewan 172014251425115
Arnaud Démare 1120317925205110
Fernando Gaviria 14252059
Giacomo Nizzolo 11311530
Elia Viviani 20+920+920+914+7108
Matteo Moschetti 141125
Sacha Modolo 11
Giovanni Lonardi 358
Simone Consonni 91726
Reserves123456789101112131415161718192021
Ryan Gibbons 71118
Marco Haller 0
Juan José Lobato 0
Jakub Mareczko 0
Kristian Sbaragli 0
Totaal Etappes0105100379100101010011500000069000 718

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Simon Yates
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Miguel Ángel López
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 718 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.