Nummer 1 Girospel 2019

Rob Crijns 3, Nederweert

Punten: 986

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Simon Yates 201201758
Tom Dumoulin 1111
Elia Viviani 2020201474
Davide Formolo 1711735
Pascal Ackermann 25171425171720135
Arnaud Démare 1120317925205110
Vincenzo Nibali 171451791411390
Fernando Gaviria 14252059
Caleb Ewan 172014251425115
Bauke Mollema 3171131
Miguel Ángel López 1459735
Reserves123456789101112131415161718192021
Mikel Landa 1711172056
Rafal Majka 9145331
Pavel Sivakov 3710
Fausto Masnada 171431
Ion Izagirre 0
Totaal Etappes100876257760177166597605786393831250345 986

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Simon Yates
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Mikel Landa
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 986 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.