Nummer 1 Girospel 2019

Rob Crijns 2, Nederweert

Punten: 938

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Simon Yates 201201758
Tom Dumoulin 1111
Elia Viviani 2020201474
Pascal Ackermann 25171425171720135
Caleb Ewan 172014251425115
Miguel Ángel López 1459735
Vincenzo Nibali 171451791411390
Arnaud Démare 1120317925205110
Fernando Gaviria 14252059
Ion Izagirre 0
Bob Jungels 77
Reserves123456789101112131415161718192021
Mikel Landa 1711172056
Davide Formolo 11718
Victor Campenaerts 2020
Esteban Chaves 202545
Fausto Masnada 0
Totaal Etappes978762577600715659760346534213725253125 938

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Simon Yates
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Mikel Landa
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 938 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.