Nummer 1 Girospel 2019

john.ramaekersl 1, SCHINNEN

Punten: 922

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Elia Viviani 20+920+920+914+7108
Bob Jungels 77
Pascal Ackermann 25171425171720135
Giacomo Nizzolo 11311530
Arnaud Démare 1120317925205110
Primoz Roglic 2592575172
Caleb Ewan 172014251425115
Simon Yates 201201758
Tom Dumoulin 1111
Fernando Gaviria 14252059
Sacha Modolo 11
Jakub Mareczko 9312
Reserves123456789101112131415161718192021
Matteo Moschetti 0
Miguel Ángel López 9716
Mikel Landa 1711172056
Vincenzo Nibali 51791411359
Richard Carapaz 14251191473
Totaal Etappes569683477600833279910438745300250454 922

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 3 Miguel Ángel López
Voorspelling Winnaar Bergklassement Rafal Majka
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Fernando Gaviria
Totaal Winnaars
Totaalscore: 922 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.