Nummer 1 Girospel 2019

P. de Graaf 1, Apeldoorn

Punten: 988

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Tom Dumoulin 1111
Mikel Landa 1711172056
Vincenzo Nibali 171451791411390
Simon Yates 201201758
Miguel Ángel López 1459735
Bob Jungels 77
Primoz Roglic 2592575172
Pascal Ackermann 25171425171720135
Caleb Ewan 172014251425115
Elia Viviani 20+920+920+914+7108
Arnaud Démare 1120317925205110
Fernando Gaviria 14252059
Reserves123456789101112131415161718192021
Ion Izagirre 0
Bauke Mollema 171128
Rafal Majka 9145331
Richard Carapaz 14251191473
Ilnur Zakarin 0
Totaal Etappes8796625276008063688306310150300250484 988

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Simon Yates
Voorspelling Nummer 2 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 3 Primoz Roglic 10
Voorspelling Winnaar Bergklassement Rafal Majka
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars 10
Totaalscore: 998 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.