Nummer 1 Girospel 2019

M Haex 1, elsloo

Punten: 867

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Miguel Ángel López 1459735
Davide Formolo 1711735
Elia Viviani 2020201474
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Arnaud Démare 1120317925205110
Tom Dumoulin 1111
Fernando Gaviria 14252059
Mikel Landa 1711172056
Caleb Ewan 172014251425115
Simon Yates 201201758
Richard Carapaz 2514251191498
Rafal Majka 99145340
Reserves123456789101112131415161718192021
Ilnur Zakarin 2525
Domenico Pozzovivo 314
Giulio Ciccone 251742
Diego Ulissi 0
Tanel Kangert 0
Totaal Etappes8962456851017543559590778744411750552 867

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 2 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 3 Miguel Ángel López
Voorspelling Winnaar Bergklassement Rafal Majka
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 867 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.