Nummer 1 Girospel 2019

Frans Bindels 4, Eys

Punten: 952

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Tom Dumoulin 11+617
Simon Yates 201201758
Primoz Roglic 2592575172
Miguel Ángel López 1459735
Victor Campenaerts 202040
Elia Viviani 2020201474
Pascal Ackermann 25171425171720135
Fernando Gaviria 14252059
Arnaud Démare 1120317925205110
Caleb Ewan 172014251425115
Richard Carapaz 2514251191498
Ilnur Zakarin 2525
Reserves123456789101112131415161718192021
Vincenzo Nibali 1451791411373
Alexis Vuillermoz 0
Rafal Majka 9145331
Pavel Sivakov 3710
Bob Jungels 0
Totaal Etappes7687627776007159597606397492302502824 952

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Simon Yates
Voorspelling Nummer 2 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 3 Primoz Roglic 10
Voorspelling Winnaar Bergklassement Thomas De Gendt
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Pascal Ackermann 25
Totaal Winnaars 35
Totaalscore: 987 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.