Nummer 1 Girospel 2019

thita 1, Beuningen

Punten: 1055

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Giacomo Nizzolo 11311530
Vincenzo Nibali 171451791411390
Elia Viviani 2020201474
Fernando Gaviria 14252059
Caleb Ewan 172014251425115
Pascal Ackermann 25171425171720135
Tom Dumoulin 1111
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Simon Yates 201201758
Davide Cimolai 977911750
Arnaud Démare 1120317925205110
Bob Jungels 77
Reserves123456789101112131415161718192021
Davide Formolo 1711735
Miguel Ángel López 9716
Richard Carapaz 14251191473
Mikel Landa 1711172056
Rafal Majka 9145331
Totaal Etappes839680527601781567992057104503017320485 1055

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Simon Yates
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Mikel Landa
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 1055 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.