Nummer 1 Girospel 2019

Mathijs Didden 2, Sittard

Punten: 905

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Tom Dumoulin 11+617
Bob Jungels 77
Mikel Landa 1711172056
Primoz Roglic 2592575172
Miguel Ángel López 1459735
Vincenzo Nibali 171451791411390
Simon Yates 201201758
Pascal Ackermann 25171425171720135
Elia Viviani 2020201474
Caleb Ewan 172014251425115
Fernando Gaviria 14252059
Arnaud Démare 1120317925205110
Reserves123456789101112131415161718192021
Giacomo Nizzolo 311519
Manuel Belletti 117927
Rafal Majka 9145331
Ion Izagirre 0
Juan José Lobato 0
Totaal Etappes938762527600854677810387639210340344 905

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 2 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 3 Vincenzo Nibali
Voorspelling Winnaar Bergklassement Primoz Roglic
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 905 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.