Nummer 1 Girospel 2019

Wil van den Dungen 1, Sint Oedenrode

Punten: 1045

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Pascal Ackermann 25171425171720135
Elia Viviani 2020201474
Giacomo Nizzolo 11311530
Arnaud Démare 1120317925205110
Fernando Gaviria 14252059
Caleb Ewan 172014251425115
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Tom Dumoulin 1111
Richard Carapaz 2514251191498
Simon Yates 201201758
Miguel Ángel López 1459735
Diego Ulissi 1717
Reserves123456789101112131415161718192021
Vincenzo Nibali 1451791411373
Mikel Landa 1711172056
Davide Formolo 11718
Rafal Majka 9145331
Victor Campenaerts 2020
Totaal Etappes808773997600744970810571045030172504825 1045

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Simon Yates
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Fausto Masnada
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 1045 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.