Nummer 1 Girospel 2019

Mark van Riel 1, Alkmaar

Punten: 915

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Tom Dumoulin 1111
Simon Yates 201201758
Vincenzo Nibali 171451791411390
Richard Carapaz 2514251191498
Mikel Landa 1711172056
Davide Formolo 1711735
Elia Viviani 2020201474
Pascal Ackermann 25171425171720135
Fernando Gaviria 14252059
Caleb Ewan 172014251425115
Bob Jungels 77
Reserves123456789101112131415161718192021
Miguel Ángel López 9716
Ilnur Zakarin 2525
Fausto Masnada 171431
Ion Izagirre 0
Ivan Sosa 0
Totaal Etappes83764274590176256345607390454731200455 915

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Simon Yates
Voorspelling Nummer 2 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Simon Yates
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 915 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.