Nummer 1 Girospel 2019

Leon Mesters 1, Kerkrade

Punten: 879

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Miguel Ángel López 1459735
Pascal Ackermann 25171425171720135
Arnaud Démare 1120317925205110
Elia Viviani 2020201474
Caleb Ewan 172014251425115
Simon Yates 201201758
Giacomo Nizzolo 11311530
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Tom Dumoulin 1111
Fernando Gaviria 14252059
Bob Jungels 77
Ion Izagirre 0
Reserves123456789101112131415161718192021
Tao Geoghegan Hart 0
Diego Ulissi 0
Richard Carapaz 14251191473
Mikel Landa 1711172056
Bauke Mollema 1111
Totaal Etappes808773577600744270810537336160250342 879

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 3 Simon Yates
Voorspelling Winnaar Bergklassement Thomas De Gendt
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 879 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.