Nummer 1 Girospel 2019

Andrew Leenen 3, Roggel

Punten: 943

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Elia Viviani 2020201474
Pascal Ackermann 25171425171720135
Fernando Gaviria 14252059
Caleb Ewan 172014251425115
Arnaud Démare 1120317925205110
Giacomo Nizzolo 11311530
Sacha Modolo 11
Davide Cimolai 977911750
Thomas De Gendt 51722
Simon Yates 201201758
Tom Dumoulin 1111
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Reserves123456789101112131415161718192021
Vincenzo Nibali 1451791411373
Bauke Mollema 171128
Miguel Ángel López 9716
Ilnur Zakarin 2525
Rafal Majka 9145331
Totaal Etappes6696815276008166799256168381403201422 943

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Simon Yates
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Thomas De Gendt
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 943 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.