Nummer 1 Girospel 2019

Ron kroon 2, Beek

Punten: 807

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Primoz Roglic 2592575172
Tom Dumoulin 11+617
Bob Jungels 77
Ilnur Zakarin 2525
Simon Yates 201201758
Vincenzo Nibali 171451791411390
Diego Ulissi 1717
Enrico Battaglin 0
Elia Viviani 2020201474
Arnaud Démare 1120317925205110
Fernando Gaviria 14252059
Caleb Ewan 172014251425115
Reserves123456789101112131415161718192021
Richard Carapaz 14251191473
Miguel Ángel López 9716
Mikel Landa 1711172056
Davide Formolo 11718
Ion Izagirre 0
Totaal Etappes796245505100544659590698745301750454 807

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 2 Simon Yates
Voorspelling Nummer 3 Primoz Roglic 10
Voorspelling Winnaar Bergklassement Rafal Majka
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars 10
Totaalscore: 817 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.