Nummer 1 Girospel 2019

Eric Sanders 1, Susteren

Punten: 937

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Tom Dumoulin 1111
Simon Yates 201201758
Miguel Ángel López 1459735
Elia Viviani 2020201474
Fernando Gaviria 14252059
Caleb Ewan 172014251425115
Pascal Ackermann 25171425171720135
Arnaud Démare 1120317925205110
Ilnur Zakarin 2525
Thomas De Gendt 51722
Vincenzo Nibali 171451791411390
Reserves123456789101112131415161718192021
Diego Ulissi 0
Rafal Majka 9145331
Mikel Landa 1711172056
Bauke Mollema 1111
Bob Jungels 0
Totaal Etappes9787625776007149597657879392102503422 937

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 3 Simon Yates
Voorspelling Winnaar Bergklassement Thomas De Gendt
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 937 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.