Nummer 1 Girospel 2019

ferry tissen 1, swolgen

Punten: 861

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Tom Dumoulin 11+617
Simon Yates 201201758
Primoz Roglic 2592575172
Fernando Gaviria 14252059
Elia Viviani 2020201474
Arnaud Démare 1120317925205110
Caleb Ewan 172014251425115
Miguel Ángel López 1459735
Richard Carapaz 2514251191498
Victor Campenaerts 202040
Ilnur Zakarin 2525
Bob Jungels 77
Reserves123456789101112131415161718192021
Vincenzo Nibali 1451791411373
Mikel Landa 1711172056
Davide Formolo 11718
Domenico Pozzovivo 314
Pavel Sivakov 0
Totaal Etappes7662456351005466595906987483017504624 861

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 2 Simon Yates
Voorspelling Nummer 3 Primoz Roglic 10
Voorspelling Winnaar Bergklassement Mikel Landa
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars 10
Totaalscore: 871 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.