Nummer 1 Girospel 2019

Ad Hendriks 1, Roggel

Punten: 865

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Miguel Ángel López 1459735
Vincenzo Nibali 171451791411390
Pascal Ackermann 25171425171720135
Elia Viviani 2020201474
Arnaud Démare 1120317925205110
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Simon Yates 201201758
Mikel Landa 1711172056
Tao Geoghegan Hart 77
Tom Dumoulin 1111
Fernando Gaviria 14252059
Pavel Sivakov 3710
Reserves123456789101112131415161718192021
Davide Formolo 1711735
Bob Jungels 77
Richard Carapaz 14251191473
Ilnur Zakarin 0
Bauke Mollema 0
Totaal Etappes104706237620174656455105197453017250455 865

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 3 Simon Yates
Voorspelling Winnaar Bergklassement Miguel Ángel López
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 865 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.