Nummer 1 Girospel 2019

Emile Vaessen 2, Voerendaal

Punten: 1019

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Elia Viviani 20+920+920+914+7108
Caleb Ewan 172014251425115
Fernando Gaviria 14252059
Pascal Ackermann 25171425171720135
Arnaud Démare 1120317925205110
Davide Cimolai 977911750
Tom Dumoulin 1111
Primoz Roglic 2592575172
Simon Yates 201201758
Davide Formolo 1711735
Vincenzo Nibali 171451791411390
Mikel Landa 1711172056
Reserves123456789101112131415161718192021
Miguel Ángel López 9716
Richard Carapaz 14251191473
Rafal Majka 9145331
Tao Geoghegan Hart 0
Bauke Mollema 0
Totaal Etappes7310569477601787397794053101503017320484 1019

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 2 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 3 Simon Yates
Voorspelling Winnaar Bergklassement Thomas De Gendt
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 1019 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.