Nummer 1 Girospel 2019

Keizer Luis 5, Stiens

Punten: 940

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Simon Yates 20+91+120+917+885
Primoz Roglic 2592575172
Tom Dumoulin 1111
Bob Jungels 77
Ion Izagirre 0
Elia Viviani 2020201474
Fernando Gaviria 14252059
Caleb Ewan 172014251425115
Pascal Ackermann 25171425171720135
Giacomo Nizzolo 11311530
Arnaud Démare 1120317925205110
Tao Geoghegan Hart 77
Reserves123456789101112131415161718192021
Miguel Ángel López 9716
Richard Carapaz 14251191473
Vincenzo Nibali 51791411359
Mikel Landa 1711172056
Rafal Majka 9145331
Totaal Etappes7287734876007432708105211058300250484 940

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Simon Yates
Voorspelling Nummer 2 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Miguel Ángel López
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 940 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.