Nummer 1 Girospel 2019

henk bronneberg 1, susteren

Punten: 917

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Elia Viviani 2020201474
Pascal Ackermann 25171425171720135
Fernando Gaviria 14252059
Arnaud Démare 1120317925205110
Giacomo Nizzolo 11311530
Tom Dumoulin 1111
Simon Yates 201201758
Vincenzo Nibali 171451791411390
Bob Jungels 77
Miguel Ángel López 1459735
Richard Carapaz 2514251191498
Reserves123456789101112131415161718192021
Davide Formolo 1711735
Pavel Sivakov 3710
Domenico Pozzovivo 314
Mikel Landa 1711172056
Caleb Ewan 0
Totaal Etappes97707362620174956565605197483017250465 917

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Simon Yates
Voorspelling Nummer 3 Vincenzo Nibali
Voorspelling Winnaar Bergklassement Mikel Landa
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 917 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.