Nummer 1 Girospel 2019

Denis Vaessen 2, Maastricht

Punten: 1013

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Elia Viviani 2020201474
Arnaud Démare 1120317925205110
Caleb Ewan 172014251425115
Fernando Gaviria 14252059
Pascal Ackermann 25171425171720135
Miguel Ángel López 1459735
Davide Formolo 1711735
Primoz Roglic 2592575172
Tom Dumoulin 1111
Simon Yates 20+91+120+917+885
Vincenzo Nibali 171451791411390
Bob Jungels 77
Reserves123456789101112131415161718192021
Mikel Landa 1711172056
Richard Carapaz 14251191473
Ilnur Zakarin 2525
Rafal Majka 9145331
Victor Campenaerts 0
Totaal Etappes968762537601771465976078110583017250484 1013

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Simon Yates
Voorspelling Nummer 2 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Thomas De Gendt
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 1013 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.