Nummer 1 Girospel 2019

stefan perriens 2, herten

Punten: 893

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Primoz Roglic 2592575172
Tom Dumoulin 1111
Simon Yates 201201758
Miguel Ángel López 1459735
Vincenzo Nibali 171451791411390
Mikel Landa 1711172056
Elia Viviani 20+920+920+914+7108
Caleb Ewan 172014251425115
Arnaud Démare 1120317925205110
Fernando Gaviria 14252059
Davide Cimolai 977911750
Sacha Modolo 11
Reserves123456789101112131415161718192021
Giacomo Nizzolo 311519
Bob Jungels 77
Davide Formolo 11718
Richard Carapaz 14251191473
Bauke Mollema 1111
Totaal Etappes8780533851007346888205587453017120454 893

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Simon Yates
Voorspelling Nummer 2 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 3 Vincenzo Nibali
Voorspelling Winnaar Bergklassement Thomas De Gendt
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 893 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.