Nummer 1 Girospel 2019

Eric van Leijen 3, Nijmegen

Punten: 918

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Simon Yates 20+91+120+917+885
Primoz Roglic 2592575172
Tom Dumoulin 1111
Vincenzo Nibali 171451791411390
Miguel Ángel López 1459735
Elia Viviani 2020201474
Fernando Gaviria 14252059
Caleb Ewan 172014251425115
Pascal Ackermann 25171425171720135
Tao Geoghegan Hart 77
Davide Formolo 1711735
Victor Campenaerts 202040
Reserves123456789101112131415161718192021
Richard Carapaz 14251191473
Mikel Landa 1711172056
Rafal Majka 9145331
Bob Jungels 0
Ion Izagirre 0
Totaal Etappes10376425059017625934560531105830172004824 918

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Simon Yates
Voorspelling Nummer 2 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Thomas De Gendt
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Pascal Ackermann 25
Totaal Winnaars 25
Totaalscore: 943 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.