Nummer 1 Girospel 2019

Gerbrand Hessing 2, Westerhaar

Punten: 983

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Simon Yates 201201758
Tom Dumoulin 1111
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Richard Carapaz 2514251191498
Arnaud Démare 1120317925205110
Enrico Battaglin 0
Bob Jungels 77
Davide Formolo 1711735
Caleb Ewan 172014251425115
Elia Viviani 2020201474
Pascal Ackermann 25171425171720135
Fernando Gaviria 14252059
Reserves123456789101112131415161718192021
Vincenzo Nibali 1451791411373
Miguel Ángel López 9716
Mikel Landa 1711172056
Rafal Majka 9145331
Ilnur Zakarin 0
Totaal Etappes668762777601771565976057104503017250485 983

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Simon Yates
Voorspelling Nummer 2 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Mikel Landa
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 983 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.