Nummer 1 Girospel 2019

Ruud Smeets 3, Stein

Punten: 921

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Tom Dumoulin 1111
Simon Yates 201201758
Vincenzo Nibali 171451791411390
Ion Izagirre 0
Bob Jungels 77
Jakub Mareczko 9312
Pascal Ackermann 25171425171720135
Caleb Ewan 172014251425115
Arnaud Démare 1120317925205110
Fernando Gaviria 14252059
Elia Viviani 2020201474
Reserves123456789101112131415161718192021
Enrico Battaglin 0
Miguel Ángel López 9716
Richard Carapaz 14251191473
Ilnur Zakarin 2525
Rafal Majka 9145331
Totaal Etappes838771527600715659790649349230250285 921

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Simon Yates
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Simon Yates
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 921 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.