Nummer 1 Girospel 2019

Ton Hoevenaars 3, Boekel

Punten: 981

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Miguel Ángel López 1459735
Vincenzo Nibali 171451791411390
Pascal Ackermann 25171425171720135
Elia Viviani 2020201474
Arnaud Démare 1120317925205110
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Ilnur Zakarin 2525
Caleb Ewan 172014251425115
Simon Yates 201201758
Tom Dumoulin 1111
Fernando Gaviria 14252059
Tao Geoghegan Hart 77
Reserves123456789101112131415161718192021
Mikel Landa 1711172056
Richard Carapaz 14251191473
Davide Formolo 11718
Pavel Sivakov 3710
Ben O’Connor 0
Totaal Etappes10487625776007149597607697453017250455 981

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 2 Miguel Ángel López
Voorspelling Nummer 3 Simon Yates
Voorspelling Winnaar Bergklassement Miguel Ángel López
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Pascal Ackermann 25
Totaal Winnaars 25
Totaalscore: 1006 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.