Nummer 1 Girospel 2019

A. Zegers 6, Apeldoorn

Punten: 700

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Caleb Ewan 172014251425115
Fernando Gaviria 14252059
Elia Viviani 20+920+920+914+7108
Pascal Ackermann 25171425171720135
Arnaud Démare 1120317925205110
Giacomo Nizzolo 11311530
Davide Cimolai 977911750
Enrico Battaglin 0
Sacha Modolo 11
Manuel Belletti 51117933
Marco Canola 5712
Francesco Gavazzi 33
Reserves123456789101112131415161718192021
Ryan Gibbons 71118
Simone Consonni 91726
Jay McCarthy 0
Juan José Lobato 0
Matteo Moschetti 0
Totaal Etappes01058637770010609511530000069700 700

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Simon Yates
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Fausto Masnada
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 700 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.