Nummer 1 Girospel 2019

A. Zegers 4, Apeldoorn

Punten: 887

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Primoz Roglic 2592575172
Simon Yates 201201758
Tom Dumoulin 1111
Miguel Ángel López 1459735
Mikel Landa 1711172056
Elia Viviani 20+920+920+914+7108
Fernando Gaviria 14252059
Caleb Ewan 172014251425115
Pascal Ackermann 25171425171720135
Giacomo Nizzolo 11311530
Enrico Battaglin 0
Davide Cimolai 977911750
Reserves123456789101112131415161718192021
Richard Carapaz 14251191473
Davide Formolo 11718
Rafal Majka 9145331
Ilnur Zakarin 2525
Bauke Mollema 1111
Totaal Etappes7094604959008125637908484411617270371 887

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 3 Simon Yates
Voorspelling Winnaar Bergklassement Miguel Ángel López
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 887 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.