Nummer 1 Girospel 2019

Nathan 2, GORINCHEM

Punten: 945

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Tom Dumoulin 11+617
Simon Yates 201201758
Primoz Roglic 2592575172
Bob Jungels 77
Vincenzo Nibali 171451791411390
Tao Geoghegan Hart 77
Sacha Modolo 11
Arnaud Démare 1120317925205110
Fernando Gaviria 14252059
Pascal Ackermann 25171425171720135
Elia Viviani 2020201474
Caleb Ewan 172014251425115
Reserves123456789101112131415161718192021
Davide Formolo 1711735
Richard Carapaz 14251191473
Mikel Landa 1711172056
Ilnur Zakarin 2525
Bauke Mollema 1111
Totaal Etappes86876347760177146597608078383017250454 945

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 2 Simon Yates
Voorspelling Nummer 3 Primoz Roglic 10
Voorspelling Winnaar Bergklassement Mikel Landa
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars 10
Totaalscore: 955 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.