Nummer 1 Girospel 2019

steps 6, Sittard

Punten: 875

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Tom Dumoulin 1111
Miguel Ángel López 1459735
Giacomo Nizzolo 11311530
Elia Viviani 2020201474
Fernando Gaviria 14252059
Caleb Ewan 172014251425115
Pascal Ackermann 25171425171720135
Arnaud Démare 1120317925205110
Sacha Modolo 11
Davide Formolo 1711735
Jakub Mareczko 9312
Reserves123456789101112131415161718192021
Mikel Landa 1711172056
Simon Yates 201737
Domenico Pozzovivo 314
Rafal Majka 9145331
Ilnur Zakarin 2525
Totaal Etappes6087835676017743570840636233717250242 875

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 2 Miguel Ángel López
Voorspelling Nummer 3 Primoz Roglic 10
Voorspelling Winnaar Bergklassement Thomas De Gendt
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars 10
Totaalscore: 885 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.