Nummer 1 Girospel 2019

steps 5, Sittard

Punten: 985

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Tom Dumoulin 1111
Miguel Ángel López 1459735
Simon Yates 201201758
Elia Viviani 2020201474
Fernando Gaviria 14252059
Caleb Ewan 172014251425115
Pascal Ackermann 25171425171720135
Arnaud Démare 1120317925205110
Sacha Modolo 11
Victor Campenaerts 202040
Jakub Mareczko 9312
Reserves123456789101112131415161718192021
Esteban Chaves 202545
Vincenzo Nibali 1451791411373
Mikel Landa 1711172056
Rafal Majka 9145331
Ilnur Zakarin 2525
Totaal Etappes808772577600716959790677939212025253425 985

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 2 Miguel Ángel López
Voorspelling Nummer 3 Primoz Roglic 10
Voorspelling Winnaar Bergklassement Giulio Ciccone 25
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars 35
Totaalscore: 1020 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.