Nummer 1 Girospel 2019

Jan Goffin 1, Valkenburg L/B

Punten: 1014

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Tom Dumoulin 1111
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Simon Yates 201201758
Vincenzo Nibali 171451791411390
Mikel Landa 1711172056
Bob Jungels 77
Elia Viviani 2020201474
Caleb Ewan 172014251425115
Fernando Gaviria 14252059
Pascal Ackermann 25171425171720135
Arnaud Démare 1120317925205110
Miguel Ángel López 1459735
Reserves123456789101112131415161718192021
Rafal Majka 9145331
Esteban Chaves 202545
Pavel Sivakov 3710
Richard Carapaz 14251191473
Victor Campenaerts 0
Totaal Etappes978762577600715659760591115030202525485 1014

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Simon Yates
Voorspelling Nummer 2 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 3 Miguel Ángel López
Voorspelling Winnaar Bergklassement Rafal Majka
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 1014 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.