Nummer 1 Girospel 2019

steps 1, Sittard

Punten: 1006

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Tom Dumoulin 1111
Miguel Ángel López 1459735
Richard Carapaz 2514251191498
Elia Viviani 2020201474
Fernando Gaviria 14252059
Caleb Ewan 172014251425115
Pascal Ackermann 25171425171720135
Arnaud Démare 1120317925205110
Sacha Modolo 11
Victor Campenaerts 202040
Jakub Mareczko 9312
Reserves123456789101112131415161718192021
Simon Yates 201737
Vincenzo Nibali 1451791411373
Esteban Chaves 202545
Ilnur Zakarin 2525
Rafal Majka 9145331
Totaal Etappes608772817600716959790649349232025252825 1006

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 3 Miguel Ángel López
Voorspelling Winnaar Bergklassement Thomas De Gendt
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 1006 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.