Nummer 1 Girospel 2019

mark versmissen 1, Weert

Punten: 837

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Simon Yates 201201758
Primoz Roglic 25+109+525+107+45+31+1105
Tom Dumoulin 1111
Elia Viviani 2020201474
Pascal Ackermann 25171425171720135
Arnaud Démare 1120317925205110
Giacomo Nizzolo 11311530
Fernando Gaviria 14252059
Caleb Ewan 172014251425115
Mikel Landa 1711172056
Thomas De Gendt 51722
Ivan Sosa 0
Reserves123456789101112131415161718192021
Domenico Pozzovivo 314
Rafal Majka 9145331
Miguel Ángel López 9716
Bob Jungels 0
Bauke Mollema 1111
Totaal Etappes668773527600743570815486233702502419 837

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Simon Yates
Voorspelling Nummer 2 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Simon Yates
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 837 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.