Nummer 1 Girospel 2019

Ivo Wagemans 2, Buchten

Punten: 970

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Simon Yates 201201758
Primoz Roglic 2592575172
Tom Dumoulin 1111
Elia Viviani 2020201474
Fernando Gaviria 14+725+1020+985
Miguel Ángel López 1459735
Caleb Ewan 172014251425115
Vincenzo Nibali 171451791411390
Pascal Ackermann 25171425171720135
Mikel Landa 1711172056
Arnaud Démare 1120317925205110
Bob Jungels 77
Reserves123456789101112131415161718192021
Richard Carapaz 14251191473
Davide Formolo 11718
Rafal Majka 9145331
Ion Izagirre 0
Bauke Mollema 0
Totaal Etappes87947252850071465976053101503017250484 970

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Simon Yates
Voorspelling Nummer 2 Tom Dumoulin
Voorspelling Nummer 3 Primoz Roglic 10
Voorspelling Winnaar Bergklassement Thomas De Gendt
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Fernando Gaviria
Totaal Winnaars 10
Totaalscore: 980 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.