Nummer 1 Girospel 2019

M. Vriesema 4, Sittard

Punten: 888

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Elia Viviani 20+920+920+914+7108
Fernando Gaviria 14252059
Caleb Ewan 172014251425115
Arnaud Démare 1120317925205110
Bob Jungels 77
Simon Yates 201201758
Primoz Roglic 2592575172
Tom Dumoulin 1111
Thomas De Gendt 51722
Ion Izagirre 0
Vincenzo Nibali 171451791411390
Bauke Mollema 3171131
Reserves123456789101112131415161718192021
Richard Carapaz 14251191473
Rafal Majka 9145331
Mikel Landa 1711172056
Esteban Chaves 202545
Domenico Pozzovivo 0
Totaal Etappes76714533510063636866563924330205254821 888

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Simon Yates
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Thomas De Gendt
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 888 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.