Nummer 1 Girospel 2019

M. Vriesema 3, Sittard

Punten: 935

Etappe Scores

Renners123456789101112131415161718192021 T
Elia Viviani 20+920+920+914+7108
Fernando Gaviria 14252059
Caleb Ewan 172014251425115
Pascal Ackermann 25171425171720135
Simon Yates 201201758
Primoz Roglic 2592575172
Tom Dumoulin 1111
Miguel Ángel López 1459735
Vincenzo Nibali 171451791411390
Mikel Landa 1711172056
Bob Jungels 77
Richard Carapaz 2514251191498
Reserves123456789101112131415161718192021
Davide Formolo 1711735
Rafal Majka 9145331
Ilnur Zakarin 2525
Ion Izagirre 0
Bauke Mollema 0
Totaal Etappes878542745901771464363078101503017200484 935

Voorspelde Winnaars

Voorspelling Renner Punten
Voorspelling Nummer 1 Primoz Roglic
Voorspelling Nummer 2 Simon Yates
Voorspelling Nummer 3 Tom Dumoulin
Voorspelling Winnaar Bergklassement Richard Carapaz
Voorspelling Winnaar Puntenklassement Elia Viviani
Totaal Winnaars
Totaalscore: 935 punten
Nummer 1 Leden Inlog

U kunt hieronder inloggen om deel te nemen aan onze lezersacties.